PROFESJONALNE WSPARCIE

Kancelaria świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej na rzecz osób fizycznych i przesiębiorców.

POMOC PRAWNA DLA OSÓB FIZYCZNYCH

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w sprawie spadkowej, przy rozwodzie, w sporze z nieuczciwym sprzedawcą czy z urzędem, nasi prawnicy udzielą Ci wyczerpującego wsparcia, gwarantując dyskrecję, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta.

OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Posiadasz lub planujesz założyć własną firmę i potrzebujesz wsparcia prawnika? Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno małych przedsiębiorców, jak i większych podmiotów, spółek osobowych i kapitałowych.
Zapewaniamy zarówno obsługę wewnątrzną, w tym przygotowywanie dokumentów rejestrowe i korporacyjnych, jak i zajmujemy się reprezentacją przedsiębiorcy w stosunkach z innymi podmiotami, sądami i urzędami.

SPORY SĄDOWE

Kancelaria oferuję usługę reprezentacji przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także organami administracji publicznej, na każdym etapie postępowania. Zajmujemy się także reprezentacją naszych Klientów w postępowaniach mediacyjnych i arbitrażowych.

Dlaczego my?

Kancelaria zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapewniamy najwyższe zaangażowanie w każdą prowadzoną przez nas sprawę. Udzielimy profesjonalnego wsparcia i pomożemy znaleźć skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Świadczymy usługi z zakresu wszystkich dziedzin prawa, na terenie całego kraju.

Skuteczność i dokładność

Dbamy o to, by wszystkie sprawy naszych Klientów były prowadzone w sposób maksymalnie rzetelny, a udzielane porady – wyczerpujące i zrozumiałe. Zawsze staramy znaleźć najskuteczniejsze rozwiązanie przedstawionego problemu i omówić go z Klientem tak, aby posiadał on pełne rozeznanie w prowadzonej sprawie i podejmowanych przez nas krokach.

Dostępność

Staramy się, aby nasi Klienci mieli poczucie, że jesteśmy dla nich dostępni zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. Rozumiemy, że nie każdy problem może poczekać „do poniedziałku” i nasi Klienci wiedzą, że w wyjątkowych sytuacjach mogą kontaktować się z nami także poza godzinami pracy.

Wynagrodzenie

Wysokość wynagrodzenia za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana z Klientem z uwzględnieniem stopnia skomplikowania zlecenia, a także prognozowanego czasu pracy potrzebnego na jego realizację. W zależności od typu zlecenia, oferujemy wynagrodzenie godzinowe lub ryczałtowe.

Szczególnie zachęcamy do stałej współpracy przedsiębiorców lokalnych, dla których przygotowaliśmy dedykowaną, atrakcyjną ofertę cenową.

Najnowsze wpisy na blogu

Orły Prawa

Orły Prawa 2021 – I miejsce w Łomiankach

Orły Prawa – I miejsce w Łomiankach w 2021 roku

Read more

Nowa siedziba Kancelarii

Szanowni Państwo, W związku z rozwojem Kancelarii, konieczne okazało się przeniesienie naszej siedziby do większego lokalu. Od teraz z przyjemnością zapraszamy wszystkich naszych Klientów do nowego biura, zlokalizowanego jak dotychczas[…]

Read more

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Klienci Miło nam poinformować, że z dniem 18.02.2019 zmienia się adres siedziby naszej Kancelarii. Już od dzisiaj, serdecznie zapraszamy naszych Klientów do nowego biura, mieszczącego się w Łomiankach przy[…]

Read more